Середа, 08.12.2021, 20:51
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернещинський НВК

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші будні

2019/2020 навчальний рік

День захисту дітей 2020

Незабаром довгоочікуване літо, а в перший день літа ми традиційно відзначаємо Міжнародний День захисту дітей. Але у зв’язку з неможливістю проведення масових заходів святкувати ми будемо онлайн.

Діти разом з батьками підготували малюнки, поробки.

  

    

Масляна 

      Останній тиждень перед Великим (Великоднім) постом в Україні називають Масляною. Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів.

Саме завдяки таким святам вихователі ДНЗ навчають дітей берегти та шанувати народні звичаї, традиції, що з покоління в покоління передаються нашими предками; прославляти свій рідний край та з любов’ю відноситися до всього прекрасного, що нас оточує.  

        Ніби й дійсно відступила крижана зима від дитячого дошкільного навчального закладу. Увесь дружний педагогічний колектив та дошкільники долучилися до свята. Свято текло дзвінкою весняною річкою, веселилося і сміялося. Не можна було встояти на місці від пісень та іскристого таночка. Діти розповідали  про традиції та обряди на Масляну, читали вірші, співали пісні про весну, водили хороводи. Під час виступу діти проявили себе дуже яскраво та артистично.

    

 

Зимові розваги на свіжому повітрі

    

Спостереження 

   

Логіко-математичні заняття

    

Свято осені 

                     

    

2018-2019 н.р.

Заняття на свіжому повітрі

       

Виставка поробок з природного матеріалу

    

 

Оздоровлення дітей  влітку 2018  

Оздоровлення дітей в літній період – складова частина роботи дошкільного навчального закладу Чернещинського НВК. Адже лише влітку сонечко так щедро дарує нам своє тепло, і можна досхочу гуляти і бавитися. Оздоровча літня кампанія в дитячому закладі спрямована на зміцнення фізичного, духовного, психологічного комфорту, позитивне самопочуття, спокій, задоволення наших дітей.
 

    З  1 червня до 31 серпня 2018 групу було переведено на санаторний режим роботи: навчально-виховний процес розвантажено, перевага надається заняттям художньо-естетичного  та фізкультурно – оздоровчого напрямку; забезпечується активний руховий режим дітей протягом дня; посилено роботу щодо проведення фізкультурно – оздоровчих; раціон харчування дітей збагачено вітамінами за рахунок щоденного вживання свіжих овочів, фруктів та соків.
 

     Проведення літнього оздоровлення в нашому дитсадку підпорядковане окремому плану роботи, яким передбачено розв’язання навчально-виховних завдань, що досягається організацією змістовної діяльності дітей.
 

      Протягом оздоровчого періоду перед дошкільним закладом поставлено важливу мету – створити умови для забезпечення оздоровлення, збереження життя дітей та подальшого формування їхньої життєвої компетентності.
 

Зокрема:

- дотримуватися розпорядку дня, враховуючи чергування фізичних та психічних навантажень і відпочинку, забезпечувати максимальне перебування на свіжому повітрі, відповідну тривалість сну для дітей відповідної вікової категорії;

- проводити санітарно-гігієнічні процедури, дотримуючись санітарно-гігієнічних норм;

- забезпечувати достатню рухову активність дітей впродовж дня;

- організовувати збалансоване, збагачене вітамінами харчування та раціональний питний режим.
 

Освітні завдання:

- узагальнювати, закріплювати та розширювати уявлення про навколишній світ та самих себе;

- удосконалювати набуті впродовж навчального року вміння та навички;

- збагачувати практичний досвід дітей через залучення до різних видів специфічної дитячої діяльності – ігрової, рухової, пізнавальної, художньої, комунікативно-мовленнєвої, пошуково-дослідницької, трудової.
 

      З метою повноцінного фізичного розвитку дітей дошкільного віку в ДНЗ забезпечується проведення фізкультурно-оздоровчої роботи (ранкова гімнастика, гімнастика після денного сну, фізкультурні хвилинки, паузи, загартовуючі процедури), організація рухової активності у повсякденному житті (рухливі ігри, фізичні вправи на прогулянках, походи за межі дошкільного закладу, фізкультурні свята і розваги, самостійна рухова діяльність, дні здоров’я, індивідуальна робота з фізичного виховання), проведення занять з фізичної культури, які розглядаються як цілеспрямована та унормована форма організованої навчально-пізнавальної діяльності, що має на меті оптимізацію рухового режиму, формування та закріплення рухових умінь і навичок. Розвиток фізичних якостей, надання дітям спеціальних знань з фізичної культури.

Заняття на свіжому повітрі

  

    

День захисту дітей 
 

СВЯТО    БАНТИКА
 

  

    
 

 Свято  «Любим мамам – наш привіт!»   

 

    У ДНЗ Чернещинського НВК весна завітала разом із чарівним святом жінок. Діти з нетерпінням чекали на свято, щоб привітати своїх мам, бабусь та вихователів, тому старанно готували до цього свята подарунки, зроблені власними руками, цікаві інсценівки та творчі музичні номери.

          

 

       Батьки також не залишились осторонь, вони допомагали у виготовленні костюмів, а під час свята разом з дітьми грали в ігри, танцювали та приймали участь у конкурсах. Мами та бабусі були щиро вражені талановитими виступами своїх дітей, що залишили в їх душах  незабутні спогади про свято.

 

  


    

Дошкільний навчальний заклад  проводжав до школи своїх маленьких випускників

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому дошкільному навчальному закладі.

1 червня дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, вчителі – всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на наших вихованців - майбутніх школяриків, яких в цьому році – 7. Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаве та змістовне свято, яке запа­м'ятається малечі надовго та зали­шить добрі спогади про час перебування у нашому садочку.

Випускники, які парами урочисто ввій­шли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сук­нях, хлопці, як справжні кавалери, - у кра­ватках. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив дитячого садка. Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. Вони пообіцяли ніколи не забувати наш садочок.

Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу вихователів, бо саме завдяки спільним зусіллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне - здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

З вітальним словом до маленьких випускників звернулася заступник директора з навчальної роботи Волохай Н.В., вона побажала діткам щасливої дороги у майбутнє самостійне, доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі. Наталія Вікторівна вручила кожному випускнику дипломи про закінчення дитсадка.

А вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі.

…Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!
 
 

Свято 8 Березня

З 7 березня в дошкільному навчальному закладі   пройшло святкування 8 Березня. Дітки разом із вихователями дитсадочка вітали своїх мам та бабусь зі святом весни.

Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісень, танцювали. Захід супроводжувався пісенними сценівками вихованців. Діти  поетично дякували своїм матерям, бабусям за любов, підтримку та дбайливість. А ще подарували чудові подарунки, зроблені власними руками від щирого серця.

Свято 8 Березня в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

   

   

     

  

Щодо проведення регіональних Інтернет-зборів батьків майбутніх першокласників

Відділ освіти Борівської РДА  Харківської області інформує Вам, що з метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та виконання п. 8 частини 1.1 «Модернізація змісту та підвищення якості дошкільної освіти» підрозділу 1 «Дошкільна освіта» обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 19 грудня 2013 року № 885-VІ, Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) повідомляє, що з 1 березня по 1 квітня 2017 року проводитимуться Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників області.

Інформаційно-технічний супровід зазначеного заходу забезпечує Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти», на сайті якого (http://edu-post-diploma.kharkov.ua) розміщено посилання на сторінку «Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників».

Новорічне свято

          

     

   

  

 
 

Свято Миколая

День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду.З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії. Часточку такого дива подарував напередодні свята креативний класний керівник 9 класу (Богомолова Т.М.) , який знову здивував всіх , провівши свято Миколая в зовсім новому форматі. 

Цього року вихованці ДНЗ мали змогу переглянути справжнє дійство – інтерактивну театральну виставу у виконанні  учнів школи. Звичайно, дітлахи були її активними учасниками: співали, декламували вірші і танцювали. За всі діяння Святий Миколай подарував дітлахам солодкі подарунки і зірочки.

 

 

 

 

 

 

Свято осені

    Яскраво, як барвиста осінь, відбулося свято в дитячому садочку.     Вихователі   зуміли створити неповторну атмосферу свята та поринути разом зі своїми вихованцями в неповторний осінній колорит в піснях, таночках , в яких діти показали свої творчі здібності, а педагоги свою майстерність по підготовці дітей до свята, передати настрій осінньої пори,  коли природа готується до зими.
   Під слова пісень та віршів, під відповідний музичний супровід поринули діти у чарівну осінню атмосферу. Діти старанно виконували ролі у інсценівках, показуючи присутнім свої здібності і таланти; під час розігрування казки емоційно підтримували героїв.
                        
   

 Хлопчики та дівчатка, одягнені в українські костюми, завзято танцювали та співали пісні.

 По завершенню свята і діти, і присутні в залі отримали справжню насолоду від осіннього свята - коровай. 
 

Шановні Тетяна Михайлівна, Надія Володимирівна та Валентина Олексіївна !

Вітаємо Вас  з Днем працівників дошкільної освіти. 
Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі вашій панують світло і злагода, а в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача. 
Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.
 

"Барвисті краплиночки"

Свято 8 Березня в дошкільному навчальному закладі

    

Новорічне свято

    

      

Свято Миколая

     

На перегляді лялькової витсави "Солом'яний бичок"

       

      Свто осені і врожаю    

На святі Першого дзвоника

         
 

                                Відродження народних традицій

                                    

  День захисту дітей
 

 

  Прогулянки на свіжому повітрі

          Літо 2014

          

День захисту дітей
 

        ВЕСНА 2014

  

 

Якість освіти
Свята та події
Календар України. Українське ділове мовлення
Календар
«  Грудень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Пошук

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz